Slivka africká (Pygeum africanum): Najlepšia kamarátka zdravého muža

Muži sa začínajú o liečivé účinky bylín zaujímať až vtedy, keď je sužujú problémy s prostatou a potenciou. Ak sa aj u vás objavil náhly záujem o botaniku až v pokročilom veku, najskôr ste v rade prípravkov pre mužov zaregistrovali rastlinu nesúci meno Slivka africká. Dnes sa preto pozrieme na to, čo všetko vám môže ponúknuť.

Slivka africká

S postupujúcim vekom je potrebné sa zmieriť s tým, že mužské telo funguje trochu iným spôsobom ako za mlada. (Pre váš pokoj musíme dodať, že úplne rovnaké je to aj v prípade žien.) Nie každý sa ale dokáže bez problémov zmieriť s vypadávaním vlasov, rastúcim bruchom, neustálou nutnosťou vykonávať malú potrebu as klesajúcim libidom, ktoré je v modernej spoločnosti považované za jeden z hlavných atribútov mužstvo.

Aby ste si nepripadali ako kusy, ktoré patria do starého železa, oplatí sa premýšľať o tom, či do svojho jedálnička nezaradíte prípravky, ktoré obsahujú Slivku africkú.

Aké účinky bude jej užívanie mať si povieme v nasledujúcich niekoľkých odsekoch.

Top 10 přípravkov na prostatu💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na problémy s prostatou

✅ aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena/výkon

🕘 História

Slivka africká, ktoré sa tiež niekedy prezýva africká čerešňa, je rastlina, ktorá má dlhú históriu použitie. Za jej objaviteľa je považovaný botanik Gustav Mann, ktorý sa s ňou stretol na expedíciu do Kamerunu v 2. polovici 19. storočia. Je ale dosť možné, že k jej užívaniu dochádzalo o mnoho rokov skôr. Aj dnes je totiž Pygeum africanum považované za uznávaný liek tradičných prírodných medicín.

💡 Učinky

Slivka africká je vysoko cenená pre svoje účinky, ktoré má na mužskú vitalitu a potenciu. Jej cielená konzumácia môže zlepšiť fungovanie zväčšenej prostaty. Tú môže sprevádzať náchylnosť k bolestiam, alebo infekciám. Rad ľudí Slivke africkej tiež pripisovala schopnosť zvyšovať mužské libido. Žiadna z vykonaných štúdií ale toto tvrdenie doteraz nepotvrdila. (Vedci sa prikláňajú k tomu, že ide až o druhotný efekt, ktorý je spôsobený bezproblémovým fungovaním prostaty.)

Podpora libida

V prípade, že by ste z účinkov slivky africkej chceli začať ťažiť aj vy, nič vám nebráni v tom, aby ste si zaobstarali voľno predajné doplnky pre zdravé fungovanie prostaty alebo preparáty na podporu mužskej vitality a zdravia.

Akú skúsenosť máte sa slivkou africkú vy?

Top 10 přípravkov na prostatu💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na problémy s prostatou

✅ aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena/výkon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *