Masáž prostaty: Ako ovplyvňuje zdravie mužov?

Všetci vieme, že v ženských a mužských časopisoch sa neustále hovorí o existencii ženského bodu G, ktorý by ich mal pri správnej stimulácii vystreliť na vrchol extázy. Ale vedeli ste, že aj muži majú niečo, čo by sa dalo nazvať bodom G? Navyše je dokázané, že skutočne existuje. Jedným zo spôsobov, ako ju nájsť, je masáž prostaty. Ako na to? Na to sa pozrieme nižšie.

masáž prostaty

Mužská prostata je považovaná za niečo, čo je nevyhnutnou súčasťou mužského reprodukčného systému a čo nemá prakticky žiadny iný účel (hlavným účelom prostaty je produkcia semennej tekutiny.) V skutočnosti však nemôžete byť ďalej od pravdy.

Ak máte otvorenú myseľ a nebojíte sa skúšať nové veci, môžete vyskúšať masáž prostaty. Aj keď to znie zvláštne, pri správnej stimulácii to môže celkom ľahko viesť k vzrušeniu a veľmi uspokojivému vyvrcholeniu.

Top 10 přípravkov na prostatu💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na problémy s prostatou

✅ aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena/výkon

Čo je masáž prostaty?

Masáž prostaty sa zvyčajne vykonáva ručne, ale niektoré páry (aj heterosexuálne) môžu použiť vhodný typ erotického zariadenia. Keďže sa prostata masíruje v konečníku, masáži musí predchádzať naozaj dôkladná príprava, aby bola masáž pre muža príjemná a bezpečná.

Jeho účinky na zdravie

Ak vás predchádzajúce riadky nevystrašili, pravdepodobne si radi prečítate o dôvodoch, prečo je masáž prostaty prospešná pre zdravie mužov.

Ak sa to rozhodnete vyskúšať, môžete zaznamenávať:

Na druhej strane, ak masáž prostaty nerobíte správne, môžete si ublížiť. Napríklad sa ukázalo, že masáž nie je v niektorých prípadoch účinnejšia ako súčasná liečba niektorých vážnejších problémov (to platí najmä pre problémy, na ktoré lekári predpisujú antibiotiká).

Okrem toho, ak masáž prostaty nerobíte správne, môžete ohroziť zdravie svojho reprodukčného systému. Rozhodne sa neodporúča vyvíjať príliš veľký tlak na prostatu. V tomto prípade by to mohlo vaše problémy ešte zhoršiť.

 

ako na masáž prostaty učinky

Ako pôsobí na prostatu?

Keďže stimulácia prostaty prispieva k vzrušeniu muža a následnej ejakulácii, obsah prostaty sa vyprázdňuje. Okrem toho môže podporovať ďalšie vylučovanie. V neposlednom rade je stimulácia prostaty pre mužov zvyčajne príjemná, takže si vďaka masáži môžu vychutnať intenzívnejší erotický zážitok.

Ako ju vykonávať doma

Keďže odborníci zvyčajne masáž prostaty nerobia, musíte sa ju naučiť robiť sami doma. A keďže pravdepodobne nemáte takú dlhú ruku, s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť požiadať svojho partnera o pomoc.

Pred vložením prsta alebo iného predmetu do análneho otvoru by tejto činnosti mala predchádzať určitá forma predohry, ktorá pomôže uvoľniť análny otvor a predísť nepríjemným pocitom. Ruka, ktorá bude masáž vykonávať, by mala byť buď v rukaviciach, alebo čerstvo umytá.

V neposlednom rade je veľmi dôležité, aby osoba vykonávajúca masáž prostaty mala na prste lubrikačný gél, ktorý uľahčí prienik.

Potom by malo nasledovať veľmi jemné stláčanie a masírovanie prostaty, ktoré môže trvať niekoľko minút. Ak pocítite bolesť alebo akékoľvek nepríjemné pocity, okamžite to oznámte druhej osobe.

Neexistuje žiadne konkrétne odporúčanie týkajúce sa frekvencie masáže. Na začiatok však môžete vyskúšať masáž niekoľkokrát mesačne.

Top 10 přípravkov na prostatu💡 Porovnanie TOP 10 prípravkov na problémy s prostatou

✅ aké prípravky naozaj obsahujú účinné látky?
✅  skúsenosti ostatných
✅  porovnanie cena/výkon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *